0(44) 593 96 71

Рецепти заварювання чаю

Є три головних способи заварювання чаю. Перший — просто залити його гарячою водою у високій склянці. Пити його можна після того, як листя осядуть на дно. Другий спосіб найбільш поширений серед американців — залити гарячою водою чай в чайничку, а потім розливати по чашках. Останній спосіб самий складний і самий правильний. У Китаї чай заварюють в спеціальній чашці з кришкою і блюдцем гайвань.

Будь-який з цих варіантів краще чаю з пакетика, але варто брати до уваги матеріал, з якого зроблений ваш стакан або заварник. Перевага скла — прозорість і можливість спостерігати, як розгортаються чайні листочки. Чавунні чайники утримують тепло, але також можуть вбирати смак листя, якщо чай перетримати. Крім того, існують ще заварники з ісинської китайської глини. Секрет заварювання чаю в такому випадку простий — використовувати його лише для одного виду чаю.

Похожие статьи


Новий швидший хостінг

Можливо, Ви помітили, що наш сайт почав працювати швидше. Це сталося завдяки переходу на новий…

05.04.2018

Новий фірмовий відділ в ТРЦ «Космополіт»!

Шановні пані та панове! 18 вересня 2017 року відкривається новий торговий відділ «Світ чаю» у…

15.09.2017

Новий фірмовий відділ в ТЦ «Novus»!

Шановні пані та панове! 4 червня 2016 року відкрився новий торговий відділ «Світ чаю» у…

09.06.2016

Коментарі


Сегодня я хочу поделиться рецептом общеукрепляющего чайного сбора, под названием Монастырский чай .

Японские зелёные чаи отличаются от китайских. Листки в большинстве случаев имеют более яркий зелёный цвет, а настой более насыщенного, светло-жёлтого или зеленоватого цвета. Правильно заваренные японские чаи отличаются ясно различимым ароматом и сладковатым вкусом. Некоторые японские чаи горчат, и для удаления горького привкуса перед завариванием их промывают водой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *