Мате – культовий напій

Мате- культовий напій індійців гуарані, що з кожним роком набирає все більшу популярність в Україні не випадково. Вивчення незвичайних якостей і властивостей Йерба Мате, його сприятливої дії на організм, проводилися науковими медичними центрами різних країн. Висновки учених, що проводили дослідження, єдині: рослина Йерба Мате унікальна, вона має багато виняткових характеристик. При регулярному споживанні мате активізуються численні захисні властивості організму, напій може використовуватися як природний і безпечний стимулятор, що нормалізує роботу організму. Загальна дія мате – це нормалізація роботи усього організму і швидке відновлення сил. Крім того, встановлено, що регулярне споживання мате сприяє загальному очищенню організму від шлаків і токсинів, тонізації та профілактики захворювань, зокрема нервової системи.

Мате рекомендований як засіб, що знижує руйнівну дію неврозів і депресій, яка впливає на загальний психоемоційний стан, – покращується настрій, підвищується активність, але при цьому діє м’яко, одночасно знімаючи такі симптоми, як безсоння, почуття тривоги, метушливість, емоційну неврівноваженість і нервозність. Не порушує цикл сну. Багато людей відзначають, що їм потрібно менше часу для того, щоб виспатися, після того, як вони пили мате. Організм занурюється в стадію глибокого сну, що дозволяє зняти напругу та втому, що буває внаслідок неспокійного сну і безсоння.

Відсутність звикання до мате робить його ідеальною заміною кави. Мате є хорошим засобом для профілактики серцево-судинних захворювань. З’єднання, що входять в мате, забезпечують кров киснем і необхідними поживними елементами, а також калій, що зміцнює серцеві м’язи. Виводить холестерин, попереджаючи розвиток атеросклерозу. У країнах, де п’ють мате, смертність від серцево-судинних захворювань нижча, ніж в інших країнах. Дія мате помітна під час стресів і при виконання фізичних вправ, оскільки мате запобігає накопиченню і розщеплює молочну кислоту в м’язах. В період змагань багато спортсменів, що включають у свій раціон мате, легше витримують навантаження і демонструють видатні результати. Наприклад, перед тренуванням або змаганнями мате дає необхідний заряд енергії, а після – швидко відновлює сили і знімає втому. Ця властивість мате використовується в спеціальних підрозділах збройних сил багатьох країн, де потрібна постійна готовність і концентрація при виконанні поставлених завдань. Його здатність нормалізувати роботу усього організму і швидко відновлювати сили високо оцінюють фахівці при проведенні рятувальних операцій в складних умовах. У США для жителів великих міст з сильно забрудненим повітрям мате рекомендований як ідеальний очисник кровізавдяки присутності кисню в його клітинах, багатих хлорофілом. Особливість Йерба Мате також полягає в тому, що він містить свій власний алкалоїд, названий ученими – матеїн, який є стимулюючою речовиною, що не викликає побічних ефектів, як при вживанні кофеїну, будучи сильнішим і, в той же час, набагато безпечнішим та кориснішим. Не випадково серед прихильників мате – революціонери Симон Болівар і Че Гевара, письменники Ернест Хемінгуей та Хуліо Кортасар, художник Пабло Пікассо, німецький кайзер Вільгельм II та безліч інших людей, що внесли свій вклад в історію.

Похожие статьи


Новий фірмовий відділ в ТРЦ «Космополіт»!

Шановні пані та панове! 18 вересня 2017 року відкривається новий торговий відділ «Світ чаю» у…

15.09.2017

Новий фірмовий відділ в ТЦ «Novus»!

Шановні пані та панове! 4 червня 2016 року відкрився новий торговий відділ «Світ чаю» у…

09.06.2016

СІМ ГРУП КИТАЙСЬКИХ ЧАЇВ

СІМ ГРУП КИТАЙСЬКИХ ЧАЇВ У Китаї виробляється величезна кількість сортів і видів чаю як на…

05.02.2016

Коментарі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *