0(44) 593 96 71

Про користь чаю

Три чашки чаю в день знижують ризик переломів у літніх людей.

Австралійські учені виявили ще одно корисну властивість чаю, яка особливо згодиться літнім людям. Всього три чашки цього напою в день скорочують ризик небезпечних для здоров’я літніх людей переломів на третину.

Дослідники з Австралії ознайомилися з великою кількістю наукових робіт, в яких стверджувалося, що вживання чаю покращує мінеральну щільність кісток, знижуючи ризик переломів. Вони хотіли перевірити це твердження, простеживши за тим, чи приводить регулярне вживання цього напою до меншої кількості переломів у літніх жінок.

Протягом 10-річного періоду дослідники спостерігали за більш ніж 1 200 жінками віком за 70. Кожна детально повідомляла про те, як багато чаю вона вживає. Під час цього періоду у 288 жінок відзначалися переломи, приблизно у половини йшлося про переломи шийки стегна – одному з найнебезпечніших різновидів травм для осіб літнього віку.

Результати показали, що жінки, які вживали три та більше чашок чаю щодня, на 30% рідше страждали від переломів в порівнянні з тими, хто випивав одну чашку чаю в тиждень або менше. З кожною новою чашкою, що випивається щодня, ризик переломів скорочувався приблизно на 9%.

Автори дослідження відносять цей ефект за рахунок флавоноїдів, якими багаті фрукти, овочі і чай. Ці хімічні речовини уповільнюють процес втрати кісткової маси, що знижує вірогідність переломів. Флавоноїди – великий клас фітохімікатів, широко поширених в рослинній їжі. А чай є основним джерелом флавоноїдів для жителів більшості країн світу.vv

Похожие статьи


Новий швидший хостінг

Можливо, Ви помітили, що наш сайт почав працювати швидше. Це сталося завдяки переходу на новий…

05.04.2018

Новий фірмовий відділ в ТРЦ «Космополіт»!

Шановні пані та панове! 18 вересня 2017 року відкривається новий торговий відділ «Світ чаю» у…

15.09.2017

Новий фірмовий відділ в ТЦ «Novus»!

Шановні пані та панове! 4 червня 2016 року відкрився новий торговий відділ «Світ чаю» у…

09.06.2016

Коментарі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *