0(44) 593 96 71

Про користь чаю

Три чашки чаю в день знижують ризик переломів у літніх людей.

Австралійські учені виявили ще одно корисну властивість чаю, яка особливо згодиться літнім людям. Всього три чашки цього напою в день скорочують ризик небезпечних для здоров'я літніх людей переломів на третину.

Дослідники з Австралії ознайомилися з великою кількістю наукових робіт, в яких стверджувалося, що вживання чаю покращує мінеральну щільність кісток, знижуючи ризик переломів. Вони хотіли перевірити це твердження, простеживши за тим, чи приводить регулярне вживання цього напою до меншої кількості переломів у літніх жінок.

Протягом 10-річного періоду дослідники спостерігали за більш ніж 1 200 жінками віком за 70. Кожна детально повідомляла про те, як багато чаю вона вживає. Під час цього періоду у 288 жінок відзначалися переломи, приблизно у половини йшлося про переломи шийки стегна - одному з найнебезпечніших різновидів травм для осіб літнього віку.

Результати показали, що жінки, які вживали три та більше чашок чаю щодня, на 30% рідше страждали від переломів в порівнянні з тими, хто випивав одну чашку чаю в тиждень або менше. З кожною новою чашкою, що випивається щодня, ризик переломів скорочувався приблизно на 9%.

Автори дослідження відносять цей ефект за рахунок флавоноїдів, якими багаті фрукти, овочі і чай. Ці хімічні речовини уповільнюють процес втрати кісткової маси, що знижує вірогідність переломів. Флавоноїди - великий клас фітохімікатів, широко поширених в рослинній їжі. А чай є основним джерелом флавоноїдів для жителів більшості країн світу.vv

Похожие статьи


Абсолютний "Фаворит Успіху" - 2017

Шановні пані та панове, Ми раді повідомити Вам, що як і у 2016 році, ТМ…

25.06.2018

Новий швидший хостінг

Можливо, Ви помітили, що наш сайт почав працювати швидше. Це сталося завдяки переходу на новий…

05.04.2018

Новий фірмовий відділ в ТРЦ «Космополіт»!

Шановні пані та панове! 18 вересня 2017 року відкривається новий торговий відділ «Світ чаю» у…

15.09.2017

Коментарі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *