0(44) 593 96 71

Чай

Чай - це напій, що є одним з найбільш ефектних напоїв Всесвіту. Він здатний виліковувати від більшості захворювань. Також можна сміливо стверджувати, що єдиний напій - це вода, і вона також є найбільш популярним напоєм на планеті Земля.

Списки чаїв поповнюють як зелений, чорний, так і червоний з білим.

Поліфеноли, що містяться в листі, є найбільш популярними серед ефективних речовин, які благотворно впливають на людину. Вони допомагають захищати клітини людини як від оксидативного стресу, так і від ушкодження клітин.

І в цілому, цього роду речовини захищають ЦНС людини, що, варто зазначити, дуже непогано.

Також існує величезна кількість вітамінів, і винятки просто відсутні. Чайне листя також має такий вітамін, як K, який також знижує рівень виникнення різних захворювань. Це було неодноразово встановлено.

У чому користь зеленого чаю, запитаєте ви. Відповідь проста - передусім, це зниження рівня виникнення раку легенів. Особливо у курців. Також дослідженнями було встановлено, що зелений чай запобігає осередку виникнення пухлин.

До речі, катехіни знижують ризик виникнення карієсу.

Також цей напій дозволяє істотно понизити ризик виникнення холестерину. Ключова особливість перевизначена тим, що можна також понизити ризик виникнення атеросклерозу. Також знижується тиск. Нормалізуючи тиск, зелений чай знижує ризик серцевого нападу.

Користь - а чи є вона?

Попри те, що зелений чай вважається одним з найкорисніших напоїв, чорний не менш корисний. Він ефективний при лікуванні хвороб, пов'язаних з ССЗ та деякими іншими.

Також встановлено, що чорний чай по своїй специфіці зменшує ризик розвитку ракових захворювань (раку грудей і кишечника). Речовина, яка є присутньою в чаї, а саме - TF - 2, руйнує клітини ракової пухлини, а колишні клітини залишає без без змін.

При цьому вищезгадана речовина змінює ген Cox - 2,що відповідає за перебіг запальних процесів. Ну і зрештою, чорний чай здатний виліковувати від небезпечних захворювань, включаючи герпес.

Похожие статьи


Новорічні знижки!

— Що тобі подарувати на Новий рік? — Не знаю, що-небудь простеньке. А ти що…

07.12.2018

Чорна п’ятниця!

З 19 по 23 листопада 2018 року купуйте будь-які товари в нашому інтернет-магазині на суму…

19.11.2018

Абсолютний "Фаворит Успіху" - 2017

Шановні пані та панове, Ми раді повідомити Вам, що як і у 2016 році, ТМ…

25.06.2018

Коментарі


Новые исследования о пользе чая показали, что он способствует потере лишнего веса, профилактике хронических заболеваний и повышению прочности костей. Знаете ли вы, что ежедневные перерывы с чаепитием приносят огромную пользу для вашего здоровья?

pozdravhappy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *