0(44) 593 96 71

Франшиза

Серед десятків різних компаній, що поставляють ваговий чай українському споживачеві, ” Світ чаю” ось уже 17 років займає провідні позиції. Що ж передусім імпонує в нашій продукції споживачеві? Чим ми беремо свого покупця? Чому Вам краще вести свій бізнес саме з нами?

Ми тісно співпрацюємо зі всесвітньо відомими виробниками чаю з Німеччини, Китаю, Шрі-Ланки за плечима у яких традиції, досвід та стабільність декількох поколінь. Використовуємо найякісніші основи та компоненти, з яких створюються ексклюзивні купажі. Перевіряємо чаї в європейських лабораторіях за сотнями показників харчової безпеки. Фасуємо чай в упаковки по 1 кг безпосередньо на фабриках та не перефасовуємо його в Україні. Виробляємо та доставляємо чаї дрібними партіями задля того, щоб кожного разу Ви отримали у своїй чашці максимально свіжий і смачний продукт.

Ще однією особливістю нашої компанії є високий професіоналізм згуртованого колективу однодумців. Знаходячись в постійному пошуку нового, тестуючи і відбираючи кращі на наш погляд зразки чайних новинок з усього світу, ми формуємо майбутні смаки споживачів. Ми шукаємо, знаходимо і пропонуємо Вашій увазі те, що сподіваємось Вас вразить!

Новини

Новий швидший хостінг

Можливо, Ви помітили, що наш сайт почав працювати швидше. Це сталося завдяки переходу на новий…

05
Апрель
2018

Новий фірмовий відділ в ТРЦ «Космополіт»!

Шановні пані та панове! 18 вересня 2017 року відкривається новий торговий відділ «Світ чаю» у…

15
Сентябрь
2017

Новий фірмовий відділ в ТЦ «Novus»!

Шановні пані та панове! 4 червня 2016 року відкрився новий торговий відділ «Світ чаю» у…

09
Июнь
2016

Ре-брендінг

Пропонуємо до Вашої уваги оновлений сайт нашої компанії. Віднині Ви зможете здійснювати покупки в нашому…

23
Ноябрь
2015

Постачальники

Партнери

Файли для скачування